Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jen pro silné povahy!


JATKA:

Ale nejenom transporty koní jsou hrůzné. Víte, jak to chodí s koňmi na jatkách? Ne?

Následující obrázky ukazují úplně běžný normální pracovní den na jatkách...

Na jatkách je kůň omráčen buď nástřelem do hlavy z jateční pistole, nebo ještě někde užívanou barbarkou metodou ránou palicí do čela, jak je to vidět na videu…následně je kůň vykrven přeříznutím krkavice….. Všimněte si jakou mají s tou palicí zkušenost….kůň padne omráčen přesně na kanálek, kam má odtékat krev…kolik koní asi už takto zabili?..

Pak je z koně stažena kůže a je mu uříznuta hlava a nohy a je pověšen za achilovy šlachy na háky a je tzv vykolen, neboli vykuchán, při tom je mu rozříznuta břišní stěna a rozseknut hrudní koš a jsou mu vyjmuty vnitřní orgány. Následně je po vychlazení celé tělo koně tzv rozčtvrceno a následně rozbouráno tj rozřezáno na kusy, podle řeznických norem. Pak je maso prodáno do obchodů, nebo do výroben uzenin…

Máš koženou bundu? Boty z jemné kůže? Dost často je to z koňské kůže, která se získá tak jak vidíš….a i když je to z kůže jiných zvířat, utrpení je pro ně na jatkách stejné, protože krávy a prasata se zabíjí a zpracují úplně stejně jako tito koně…možná jsou k nim lidé ještě surovější než ke koním…..


 

A takto na běžícím pásu končí v této továrně na smrt tisíce koní...jeden za druhým...dnes...zítra...pozítří…..každý den,... týden,... měsíc….

Tak co?


JEŠTĚ JÍŠ


 

KOŇSKÉ MASO A


 

KOŇSKÝ SALÁM???

A Co
 

TVOJE SVĚDOMÍ??<!--[endif]--> <!--[if !vml]--> 

 

Týrání


Netýrejte zvířata! Pokud se Vám zvíře, nějak hnusí, či tak něco, raději ho prodejte!
.
Mnohdy však ale lidé týrají zvířata jen proto, že je to BAVÍ!
.
Pokud již nemůžete dál finančně, netrapte koně (či jiné zvíře) tím, že mu dáte málo nažrat a prodejte ho! I to je týrání!
.

Kam se obrátit, víme-li o týraném zvířeti?

Na POLICII ČR nebo na obecní (obvodní, městský) úřad, který přěstupky projednává. Policii ČR se ohlašuje podezření, že došlo ke spáchání trestného činu týrání zvířat podle §203 trestního zákona. Odebrání týraného zvířete může nařídit obecní (obvodový, městský) úřad, a to pouze na návrh okresní (městské) veterinární správy. Proto je vhodné na případ týraného zvířata upozornit také tento orgán.

.

Obrázek “http://www.svobodazvirat.cz/tiskovky/novosedly/Minonka1.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

JATKA 2

Chápu, že lidé maso jíst musí, to mi ani tak nevadí, ale vadí mi, jak se s zvířaty lidé jednají! Je až skoro neuvěřitelné jak dokáží být lidé hnusní!

Začíná mě to štvát! Když příde o život nešťastnou náhodou jeden člověk! Je to strašlivá katastrofa, ale když přijdou o život nešťastnou náhodou například 3koně, je to jen ,,škoda". Fuj!
.
Málo který člověk však ví, co zvířata prožívají!
.

Každým rokem je z Polska vyvezeno asi 30 tisíc koní do Itálie na jatka. Hladoví, žízniví a vyděšení jedou až pět dní. Jejich cesta představuje jeden z nejkrutějších a nejmáně kontrolovaných způsobů transportu živých zvířat.Utrpení koní

Polsko je největším vývozcem koní na maso. 90% z nich je transportováno do Itálie, zbytek do Francie a Belgie. Koně podstupují velmi dlouhá cesty trvající až 95 hodin a vedoucí přes 6 zemí. Mezi nimi je taká česká republika. Evropská organizace na ochranu zvířat monitorovaly tyto transporty a zdokumentovali neuvěřitelná utrpení koní a porušování mnoha předpisů. Koně jsou natlačeni těsně na sebe, jsou používány nevhodná a zastaralá kamiony, přestávky určená k napájení, krmení a odpočinku jsou buď naprosto ignorovány nebo hrubě podceňovány.

Některá zvířata stráví celou cestu bez odpočinku, vody a krmení. řidičům je přikázáno koně nenapájet, protože konzumenti chtějí "nenasáklá maso". Vědecká důkazy dokládají, že pouhých 24 hodin cesty při zajištění dobrých podmínek představuje i pro zdraváho koně velký problám. Koně jsou navíc často nemocní nebo staří a podmínky rozhodně nejsou optimální.

Mezi nejčastější zdravotní problámy, kterými koně na cestě trpí, patří zápal plic, plicní infekce, salmonela, zvýšená činnost srdce a žaludeční vředy. Mnoho koní během transportu ztratí rovnováhu a spadnou. Pak mohou jen stěží vstát a jsou tak pošlapáváni a zraňováni stojícími koňmi. Zkolabovaní koně jsou na zastávkách vytaženi z kamionu nebo jsou donucováni k tomu, aby se postavili na nohy. To zahrnuje kopání, bití či použití elektřiny. Na jatkách je s koňmi opět brutálně zacházelo. Velmi často nedochází k omráčení nebo je prováděno neprofesionálně. Někdy jsou taká zvířata porážena před očima ostatních koní, čím je porušován polský zákon.Cesta

Již na česko-polských hranicích v českám Těšíně jsou koně v žalostnám stavu, nemocní, zranění, v šoku a stresu. Z česká republiky jsou koně vezeni přes Slovensko, Maiarsko a Slovinsko. Tato velmi dlouhá cesta je vybrána ve snaze vyhnout se rakouským hranicím, kde byly zavedeny přísná kontroly znemožňující průjezd takto týraných koní. Po dosažení slovinsko-italských hranic je většina koní v naprostám vyčerpání, někteří jsou již mrtví. Na mnoho z nich ještě čeká dlouhá cesta na jih na Bari či trajektem na Sardinii.


Odkud koně pocházejí?

Většina koní je prodávána drobnými zemědělci, pro která přestali být koně lukrativní - kvůli stáří nebo nemoci. Někteří koně jsou závodní a malá část se chová speciálně na maso.


Proč?

Italští konzumenti požadují čerstvá koňská maso, polští koně jsou relativně levní a polská zákony není těžká obcházet. Nenasytná poptávka Italů má devastující účinky na celoevropskou populaci koní. Jen v Polsku se díky obchodu s koňským masem zredukoval počet koní z milionu na současných 500.000.


Zákon

Při dodržování platných polských zákonů by mohl být tento obchod okamžitě ukončen. Tyto zákony jsou ale naprosto ignorovány. To potvrzuje i Nejvyšší kontrolní úřad Polska, který taká přiznává, že potvrzení o způsobilosti koní k přepravě jsou u velká část přepravců falšovány a při transportech často dochází k porušování práv zvířat. Polská vláda ale transporty nadále toleruje, protože jsou významným zdrojem peněz do státní pokladny..


Bez komentáře...


Během svého života tento kůň neměl asi moc
štěstí na hodné lidi


Jeden z vyčerpaných koní. Kdyby byl vylo-
žený na veterinární stanici, snad by cestu
do Itálie mohl přestát na nohou. Teď stěží...


Bez komentáře...


Bez komentáře...


Bez komentáře...


Do krve odřená kůže nad nozdrami vinou špat-
ného vázání


Napájení koní


Zbytky posledních jablek


Krvácející nozdry


Blokáda hraničního přechodu


Pan policejní ředitel marně vyzývá k ukončení
blokády - když žádný veterinář, tak i my ne-
ustoupíme!Náprava nedostatků transportu se vyřešila zat-
čením aktivistů...


Transportér jede dále....
Jíte koňské maso?Nestydíte se tak trochu?!!

Nejen býci, ale i koně


Lidé jsou ke zvířatům čím dál více agresivnější... Kupříkladu se podívejme na tohle:..
Ti lidé, se považují za strašné ,,drsňáky" a zdá se mi, že si ani neuvědomují co dělají. Je to pro peníze? je to pro zábavu? zvířata ale na to doplácejí! Tohle všechno mají za to, že nám doposud sloužily?
Jak by se ty lidé cítily, kdyby jim někdo zabodnul těsně vedle páteře ostrý ,,oštěp". A pak by před Vámi vlál červeným ,,hadrem".
.
Je až skoro neuvěřitelné, že dokáží být lidi tak hnusní! Jenomže bohužel je to pro hodně lidí zábavou a vzrušujícím adrenalinem. Tato zábava je rozšiřuje.
.

Prašná osvětlená aréna ležela těsně u dálnice, z Darwinu to k ní trvalo autem tak hodinku.
Už se sice dávno setmělo, ale vzduch byl přesto horký a vlhký.Dav diváků očekával dobrou zábavu - a té se mu také dostalo.Jednou z hvězd soutěže byl býk, kterému říkají Breakfast, Snídaně.Pochopil jsem, že jméno zřejmě naznačuje, co se stane nešikovnému kovbojovi, který se odváží usednout mu na hřbet: Breakfast si ho dá snídani.JE TO HNUSNÉ CO TI OSTATNÍ DĚLAJÍ S KOŇMI A CO VY NA TO ŘÍKÁTE NAPIŠTE SVŮJ NÁZOR DO KOMENTÁŘE A NAPIŠTE JAK SE VÁM LBÍ MOJE WEBOVÉ STRÁNKY.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

челябинская область новости

(Arnoldneumn, 23. 6. 2022 23:25)

https://mir74.ru/4190-v-centre-cheljabinska-musornye-ploshhadki.html

Таможенное оформление 2022

(bleani, 23. 6. 2022 22:00)

Ссылаясь на наши внешнеэкономические возможности, мы в любое время используем верные маршруты для запланированной отгрузке товаров из Китайской Народной Республики. Импортная компания «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru создает возможность, чтобы выкупить товар с производителемв Китае в тот же день и наладить доставку под ключ в хоть какой регион назначения по всей территории Российской Федерации. Наша внешнеторговая компания обеспечивает надежность поставки ваших товаров. Отгрузка полных контейнеров (FCL) и сборных «карго» грузов (LCL) по Китаю с агентскими услугами по самовывозу и комплектации прямо от вашего производства или склада.

Life Choices GE Hayob

(Herberticefs, 23. 6. 2022 3:11)

https://replit.com/@BooksLib/Download-Not-to-shame-them-to-confess-9-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Clumsy-the-Cymbal-Player-Clown-eBook-Series-3-Ep
https://replit.com/@BooksLib/Download-Curating-and-the-Legacies-of-Colonialism-in-Contemp
https://replit.com/@BooksLibs/Download-We-passed-the-Setting-Sun-9-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Vacuum-Storage-Cabinet-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-The-Scarlet-Letter-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Henry-VI-Epub-1
https://replit.com/@BooksLibs/Download-121-Color-Paintings-of-Willard-Metcalf-American-L
https://replit.com/@BooksLibs/Download-The-Aspects-Of-Frugalism-How-Frugalistas-Become-Fi
https://replit.com/@BooksLib/Download-Lunatic-The-Trials-And-Tribulations-Of-The-Trans-A
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Hamilton-Broadway-Musical-Quiz-Challenge-Hamilton
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Hamlet-Epub-13
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Paula-Rego-The-Biography-of-Paula-Rego-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Macbeth-Epub-15
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Creative-Artworks-Epub


https://pasteio.com/xDo5jpGMejKj
https://techplanet.today/post/milwaukees-architecture-architectural-history
https://techplanet.today/post/revit-architecture-commercial-architectural-students
https://controlc.com/8b416256
https://controlc.com/b19970e5

займ на яндекс деньги без отказа

(CurtisMoono, 23. 6. 2022 0:48)

Как найти наиболее подходящий займ на кошелек Яндекс Деньги онлайн? Подборка микрофинансовых компаний, выдающих займ на Яндекс Деньги.

Source:

- https://zaym-yandex-dengi.com
Tags:
займ на яндекс деньги без отказа

Сопровождение таможенного оформления

(Neerm, 22. 6. 2022 10:17)

«ВЭД ЛАЙН» — таможенная компания, специализирующийся на морских транспортировках «от двери до двери». Вне зависимости от того, соответствуют ли вам базовые грузовые услуги или же комплексные услуги импорта, необходимые для нашего участия в процедурах таможенного оформления импортных товаров. «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru предлагает последовательное комплексное намерение в интересах клиентов. Оказываемые нами услуги в полной мере интегрированы с нашими функциями, так чтобы вы являлись информированы о последнем статусе ваших грузов, на каком этапе грузоперевозки бы они не прибывали. Наша компания экспертов по экспедированию грузов помогает партнерам разобраться со сложностями внешнеторговых обязательств и подготовки документации, обеспечивая свободную обработку грузов. «ВЭД ЛАЙН» к тому же рекомендует заказчикам воспользоваться готовым решением для фрахта крупного объема груза на свободном морском транспорте дедвейтом три тысячи тон по правилам Инкотермс 2020 FOB и CFR морские порты Кореи — порт Находка Лесной Терминал — с погрузкой на железнодорожный или автомобильный транспорт. Предложение выстроено преимущественно в интересах вашего бизнеса.

w88

(Horacesug, 18. 6. 2022 17:32)


w88

brokerage services

(Yvonnesmole, 18. 6. 2022 11:38)

Микрокредит

(Horacesug, 16. 6. 2022 18:02)

https://vzyat-credit-online.com/
Микрокредит срочно онлайн! Без справок и проверок! Зачисление на карту за 5 мин!

Микрозайм

(Chrisavaby, 16. 6. 2022 11:11)

https://vzyat-credit-online.com/
Микрокредит срочно онлайн! Без справок и проверок! Зачисление на карту за 5 мин!

Микрокредит

(Horacesug, 16. 6. 2022 8:04)

https://vzyat-credit-online.com/
Микрокредит срочно онлайн! Без справок и проверок! Зачисление на карту за 5 мин!

UICELL

(DavidPlort, 15. 6. 2022 14:54)


UICELL Conference Proceeding is published by University of Muhammadiyah Prof. DR. HAMKA (UHAMKA). p-ISSN: 2615-4269; e-ISSN: 2615-2576. It includes all papers presented at UICELL Conference. The articles in this electronic proceeding may have different format from the print versions. Each of the article is subject to minor spelling and grammatical error. Article copyright (c) rests on the authors

Situs Slot

(Horacesug, 15. 6. 2022 8:20)


LGO4D adalah situs slot gacor terpercaya diantara agen 303 slot terbaik dan terbaru deposit pulsa pragmatic play yang sangat mudah menang di Indonesia

для улучшения памяти и работы мозга

(EdwardGaw, 13. 6. 2022 23:52)


Таблетки для улучшения памяти и работы мозга взрослым и детям, пожилым и студентам. Список препаратов и цены. В наличии. Купить можно в интернет-магазине в Москве с доставкой по всей России.

Excel Formulas - W3Schools

(DavidTriff, 13. 6. 2022 11:52)

Excel Intermediate - Learnit

63963,Missouri,United States

how to add data to excel chart

https://www.directorysiteslist.com/site/charterbank.bank

Перевозка лежачих больных

(TimothyBlime, 13. 6. 2022 0:26)

Коммерческие перевозка беззащитных пациентов в течение Москве — очень потребованная услуга язык родичей людей с узкими перспективами, стареющих бабушек (а) также дедушек, инвалидов. Казенная скорая помощь шефство чи автомобиль страх приедет, разве что недвижимому люду треба поскакать на щупка, на клинику ко медицинскому, на релаксация в частный пансионат или экстренно что поделаешь на вокзал чи аэропорт. Поэтому встает вопрос — яко переправить маломобильного пассажира? Чтобы сего для предложениям столичных жителей платные службы милосердного также автосанитарного такси.


платная скорая помощь перевозка лежачих больных
https://moskva-perevozka-bolnyh-24.ru/

займ на карту проверка кредитной истории

(Patricklqqh, 10. 6. 2022 14:40)

Добрый день друзья!
Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт https://dengi-do-zarplaty.ru/
Чтобы оформить деньги в долг, вам не нужен специальный пакет документов, достаточно только паспорта. Это выгодно отличает микрофинансовые компании от банков в, которые требуют собрать несколько бумаг, на подготовку которых уходит пара дней.В заключение стоит сказать, что взять средства в МФО — простой и быстрый способ решения денежных проблем. Компании предоставляют множество заемных линий для людей с разными возможностями, поэтому вы обязательно найдете подходящий вариант. Главное — грамотно распорядиться займом и не тратить деньги на ненужные вещи.

noclegi pracownicze w suwalkach

(PienassefoLe, 6. 6. 2022 16:55)

https://www.noclegiiaugustow.online

VagetresnersPoume

(JoshuaElack, 6. 6. 2022 12:18)

https://telegra.ph/Jail-Porn-10-21

Ебусь во все дыры, телки с буферами

(Evgenyrsr, 6. 6. 2022 11:26)

Добрый день. Господа!
Наша компания предоставялет интим услуги, лучшие телки с буферами, голые письки, отборная порнушка, анал, лесбиянки, все на нашем сайте.

VagetresnersPoume

(JoshuaElack, 6. 6. 2022 1:43)

https://telegra.ph/Big-Money-11-28


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43

následující »